ایران نمک
سرخط خبرها
خانه / سنگ نمک تزئینی / آباژور سنگ نمک / فروش سنگ نمک آباژور هالیتو ساخته شده از سنگ نمک طبیعی

فروش سنگ نمک آباژور هالیتو ساخته شده از سنگ نمک طبیعی

همانطور که می‌ دانید خواص سنگ نمک اصل بسیار زیاد است؛ و به تجربه ثابت شده استفاده از سنگ نمک تزیینی در محیط، اثرات درمانی بسیار زیادی دارد؛ به عنوان مثال سنگ نمک در هر محیطی قرار بگیرد آلودگی‌ها را به خود جذب می‌کند. همواره در مکتب فنگ شویی تاکید شده برای داشتن محیطی سالم، در مکانهایی با آلودگی زیاد مانند حمام و دسشویی سنگ نمک قرار دهید. علاوه بر آن طبق تحقیقات فراوان ثابت شده در صورتی که در کنار فرد سیگاری یک سنگ نمک قرار دهید آلودگی ناشی از سیگار را به خود جذب خواهد کرد؛ به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد متقاضی آباژورهای سنگ نمک می باشند. به طور کلی سنگ نمک هایی که از خواص طبی برخوردار هستند به دلیل اینکه دسترسی به آنها نیز سخت تر است از قیمت بالایی برخوردار می باشند؛ از این رو‌ کمتر تولیدکنندگانی یافت می شوند که از این سنگ ها جهت ساخت آباژور استفاده نمایند. در مجموعه سنگ نمک هالیتو می توانید انواع طبی و اصل را با قیمت مناسب بیابید؛ و در جهت تولید انواع آباژور سنگ نمک آنها را مورد استفاده قرار دهید.

فروش سنگ نمک آباژور هالیتو ساخته شده از سنگ نمک طبیعی

فروش سنگ نمک آباژور هالیتو

فروش سنگ نمک آباژور هالیتو

فروش سنگ نمک آباژور هالیتو از طرق مختلفی انجام می شود؛ و افراد می توانند جهت تهیه، هر کدام از مراکز فروش را به دلخواه انتخاب نمایند. مجموعه هالیتو معمولا جهت جلوگیری از سواستفاده واسطه های نامعتبر جهت فروش محصولات خود از نمایندگی ها استفاده می نمایند.

نمایندگی فروش آباژور سنگ نمک توانسته این محصولات را در انواع اصل و با کیفیت به مشتریان ارائه دهد.

قیمت محصولات موجود در این نمایندگی ها معمولا مناسب تر از دیگر مراکز فروش می باشد؛ زیرا در ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان قرار دارند. این مراکز می توانند مشتریان را از خدمات پس از فروش بهره مند سازند.

مجموعه هالیتو گاها جهت افزایش فروش خود و همچنین شناساندن محصولات خود به سراسر کشور، نمایندگی هایی را اعطا می کند. افراد می توانند با دریافت امتیاز نمایندگی این محصولات به کسب درآمد بپردازند. این نمایندگی ها به صورت انحصاری عمل می کنند؛ و خریداران محصولات مجموعه هالیتو را تنها از این طریق می توانند تهیه نمایند.

لیست قیمت روز آباژور سنگ نمک

لیست قیمت روز آباژور سنگ نمکسنگ نمک از جمله منابع طبیعی موجود در کشور می باشد که از طریق آن می توان فعالیت های اقتصادی متعددی را راه اندازی کرد؛ چرا که با استفاده از آن، تولیدات بسیاری را می توان حاصل کرد.

 بسیاری از تولیدکنندگان توانسته اند با استفاده از این سنگ ها آباژورهایی با طرح و مدل های متفاوت تولید کنند؛ چرا که بسیاری از افراد به دلیل وجود خواص و انرژی های فراوان در این تولیدات آنها را مورد استفاده قرار می دهند. 

آباژورهای تولید شده متناسب با کیفیت و درجه خلوص سنگ نمک های مورد استفاده جهت تولید دارای قیمت های متفاوتی می باشند؛ از این رو جهت اطلاع از لیست قیمت روز این محصولات می توانید به سایت های مربوطه مراجعه کنید. 

آباژورهای سنگ نمک تولید شده در تولیدی های سراسر کشور با مدل ها و طرح های متنوع روانه ی بازار می شوند؛ و افراد می توانند متناسب با سلیقه خود به انتخاب هر کدام بپردازند. 

از آنجا که تنوع این تولیدات بسیار بالا می باشد افراد می توانند با دست بازتری به انتخاب بپردازند. مراکز فروش آباژور سنگ نمک که از تنوع بالایی برخوردار می باشند بهترین گزینه جهت انتخاب مشتریان هستند؛ چرا که محدودیتی در هنگام انتخاب و خرید نخواهند داشت.

خرید آباژور سنگ نمک نصف قیمت

خرید آباژور سنگ نمک نصف قیمتاز طریق سایت های خرید آنلاین آباژور سنگ نمک نیز می توان این محصولات را تهیه نمود؛ چرا که امروزه بسیاری از کسب و کارها در فضای مجازی مشغول به فعالیت می باشند. افراد از این طریق می توانند انواع آباژورهای سنگ نمک را مشاهده کنند؛ بدون اینکه نیازی به بیرون آمدن از خانه داشته باشند. در این روش افراد محدودیت زمانی در خرید نخواهند داشت؛ و می توانند در هر ساعت از شبانه روز به خرید از این طریق بپردازند.

بسیاری از افراد جهت پاکسازی منازل خود از سنگ های نمک استفاده می نمایند؛ اما امروزه با وجود تولیدات بسیار بوسیله ی سنگ نمک می توان علاوه بر پاکسازی محیط از جنبه های تزئینی آنها نیز برخوردار شد. 

آباژورهای سنگ نمک از جمله تولیداتی هستند که با داشتن تنوع بالا توانسته همه ی سلیقه ها را پوشش دهد. مکانیزم اثر این تولیدات به گونه ای است که با استفاده از یون های خود دود و گرد و غبار موجود در هوا را جذب می کند؛ و در نهایت پاکسازی محیط را موجب می شود.

برخی مراکز خرید امکانی را فراهم آورده اند که افراد بتوانند خرید آباژور سنگ نمک را به صورت غیر حضوری از طریق وب سایت مربوطه انجام دهند؛ که این روش می تواند مزایای بسیاری برای خریداران به همراه داشته باشد. از جمله مزایای موجود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  خرید راحت و سریع
 • صرفه جویی در زمان و انرژی 
 •  برخورداری از قیمت های مناسب و باورنکردنی
 • تحویل سفارش درب منزل
 • پرداخت آنلاین

راهنمای نگهداری آباژور سنگ نمک

راهنمای نگهداری آباژور سنگ نمکآباژورهای سنگ نمک دقیقا مانند سنگ نمک عمل می کنند و خواصی مشابه و به مراتب بیشتر خواهند داشت؛ چرا که سنگ نمک در معرض نور و حرارت قرار می گیرد. این آباژورها می توانند امواج بسیاری را به خود جذب کنند؛ و اثرات قوی این امواج به مرور زمان بر سلامت روح و روان افراد به ضوح قابل مشاهده است. افراد بعد از استفاده باید آن‌ را با عود و یا آب جاری کاملا پاکسازی نمایند.

معمولا افراد باید جهت افزایش و ماندگاری خواص متعدد این آباژورها تمام نکات لازم عنوان شده در حوزه راهنمای نگهداری آباژور سنگ نمک را رعایت نمایند. اینگونه می توان از بیشترین حد خواص آنها بهره مند شد و همچنین مدت طولانی تری از آنها استفاده نمود. در این صورت می توان هزینه های اضافی جهت خرید آباژورهای جدید را نیز حذف نمود.

 موارد ذکر شده از طریق فروشنده گان مراکز عرضه آباژور سنگ نمک در رابطه با راهنمای نگهداری آنها را در ادامه بررسی خواهیم کرد:

 1. این محصولات باید در مکان های خشک و به دور از رطوبت نگهداری شوند.
 2. به هیچ عنوان نباید در معرض مواد نفتی قرار گیرند.
 3. محیط نگهداری آنها به دور از گردوغبار باشد.
 4. حتی الامکان در ارتباط با سطوح فلزی قرار نگیرند. 

بازار جدید ترین برند های آباژور سنگ نمک

بازار جدید ترین برند های آباژور سنگ نمکآباژورهای سنگ نمک مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته؛ چرا که آگاهی افراد به میزان بسیار در این زمینه افزایش یافته است.

 تولیدکنندگان با مشاهده استقبال بالای افراد به تولید انبوه این محصولات پرداخته اند؛ به طوری که هر روزه بر تعداد تولیدکنندگان افزوده می شود. افراد می توانند جدیدترین برندها را در بازار خرید آباژور سنگ نمک مشاهده نمایند؛ و یا طریق وب سایت های فعال در این حوزه به مشاهده بپردازند.

طبیعتا تولیدکنندگان سعی دارند جهت تثبیت جایگاه خود در بازارهای داخلی از به روزترین طرح ها جهت تولید استفاده نمایند؛ چرا که اینگونه می توانند همچنان به عنوان جدیدترین برندهای آباژور سنگ نمک موجود در بازار شناخته شوند.

تولیدکنندگان جهت افزایش سرعت تولید آباژورهای سنگ نمک از دستگاه ها و ابزارهای پیشرفته استفاده می نمایند. گفتنی است که تولید محصولات به روز نیازمند استفاده از امکانات به روز نیز می باشد. آن دسته از تولیدکنندگان که به رضایت مشتریان خود توجه بسیاری نشان می دهند سعی دارند از همه جوانب به روز و مدرن باشند. 

تهیه انواع سنگ نمک با نازل ترین قیمت

تهیه انواع سنگ نمک با نازل ترین قیمتسنگ نمک را می توان از روش های مختلف تهیه نمود؛ اما افرادی که خواستار حجم بالایی از این محصولات می باشند قادرند با استفاده از روش عمده خریدهای خود را به انجام برسانند. بسیاری از تولیدکنندگان امکانی را فراهم آورده اند که افراد بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به طور مستقیم خریداری کنند؛ چرا که دیگر در این بین واسطه ای در میان نخواهد بود؛ و قیمت ها به میزان چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد.

انواع  سنگ نمک را می توان در ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان با نازل ترین قیمت ها خریداری کرد. سنگ نمک اگر درجه کیفی بالایی داشته باشند از بهای بیشتری نیز برخوردار هستند؛ از این رو افرادی که خواهان سنگ نمک با کیفیت هستند باید جهت تهیه و خرید مبلغ بیشتری نیز پرداخت کنند. جهت اطلاع دقیق از قیمت این‌ تولیدات می توانید به طور روزانه به بررسی آنلاین از طریق سایت ها بپردازید.

سنگ نمک به دلیل اینکه از دل طبیعت خارج می شود می تواند خواص و ویژگی های آن را نیز دارا باشد؛ که در ادامه به بررسی کلی این خواص خواهیم پرداخت:

 • پاکسازی محل زندگی و یا کار
 • بهبود مشکلات تنفسی و ریه
 • دفع امواج منفی
 • جذب انرژی ها وامواج مثبت
 • بهبود در کیفیت خواب شبانه

عرضه مستقیم آباژور سنگ نمک به سراسر کشور

عرضه مستقیم آباژور سنگ نمک به سراسر کشور به طور کلی اگر قصد دارید از خواص بینظیر سنگ نمک استفاده نمایید آن را در  برابر منبع نور و یا گرما قرار دهید؛ چرا که در این صورت تمام انرژی های موجود در این سنگ به محیط اطراف منتشر خواهد شد. در واقع مکانیزم اثر این سنگ در برابر نور و گرما به این صورت است که یون های مثبت آن آزاد خواهد شد؛ و در نهایت خواص آن نیز به فضا منتشر می شود. این امر موجب شده افراد هر روزه به میزان بیشتری از آباژورهای سنگ نمک، آجر نمک و اتاق نمک استفاده نمایند.

قرار دادن سنگ نمک  در کنار وسایل الکترونیک موجب جذب امواج به آن خواهد شد.  نگهداری سنگ نمک در فضای منزل و یا محیط کار موجب شده افراد به نوعی حس خوب حضور در طبیعت را تجربه کنند؛ از این رو آباژورهای سنگ نمک بهترین گزینه جهت نگهداری در اتاق های خواب می باشد. سنگ نمک مورد استفاده جهت ساخت آباژورها از  خلوص ۹۹٫۲ درصد برخوردار می باشند؛ که در واقع سنگ نمک با این میزان خلوص به عنوان نمک خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت بهره مندی از خواص بینظیر سنگ های نمک می توان آباژورها را مورد استفاده قرار داد. تولیدکنندگان به دنبال افزایش آمار فروش خود از عرضه مستقیم آباژورهای سنگ نمک به سراسر کشور استفاده می نمایند. اینگونه دیگر واسطه ای در میان نخواهد بود در نتیجه قیمت خرید آنها نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

فروش چراغ خواب سنگ نمک با بهترین کیفیت

فروش چراغ خواب سنگ نمک با بهترین کیفیتافرادی که قصد خرید سنگ نماک چراغدار جهت استفاده به عنوان چراغ خواب را دارا می باشند می توانند سفارشات خود را از طریق راه های موجود به ثبت برسانند؛ بدون اینکه نگرانی از بابت محدودیت های موجود در زمینه محل زندگی خود داشته باشند؛ چرا که افراد می توانند در هر نقطه از ایران که هستند اقدام به ارائه ی سفارشات خود کنند. خریدار آباژور سنگ نمک جهت برخورداری از تخفیفات ویژه می توانید در بین سفارشات خود گوی سنگ نمک را نیز به ثبت برسانید. 

معمولا کارخانه هایی که چراغ خواب سنگ نماک را بالاترین کیفیت روانه بازار می کنند از سنگ های نمک با کیفیت و مرغوب و با درصد خلوص بالا استفاده می نمایند. افرادی که به دنبال محصولات با کیفیت می باشند می توانند با یافتن کارخانه های فعال در حوزه تولید چراغ خواب های سنگ  نمک با کیفیت به خرید از این طریق بپردازند.

استفاده از چراغ خواب های سنگ نماک مزایایی را در بر دارد؛ که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت:

 • درمان بیماری های ریوی
 • دارای خاصیت انرژی زا
 • دارای خواص شفادهندگی گیاهان
 • درمان بیماری های پا و مچ
 • ایجاد آرامش در افراد 

وارد کننده آباژور سنگ نمک به کشور

وارد کننده آباژور سنگ نمک به کشوربسیاری از تاجران ایرانی واردکننده انواع آباژورهای سنگ نمک می باشند؛ و متناسب با نیاز بازار به واردات این محصولات را به انجام می رسانند. بسیاری از افراد معتقدند به دلیل اینکه تولیدگنندگان بسیاری در حوزه تولید انواع آباژورهای سنگ نمک فعال هستند دیگر نیازی به واردات از کشورهای دیگر نمی باشیم؛ اما باید گفت که تجارت آباژور سنگ نمک با هدف افزایش تنوع سنگ های نمک موجود در بازار صورت می گیرد.

آباژورهای سنگ نمک را می توان جهت افزایش بهبود کیفیت خواب در اتاق خواب های منازل خود استفاده نمود. روشن ماندن این آباژورها در اتاق خواب می تواند انرژی و یون های موجود در این سنگ های معدنی را پراکنده کند. البته باید گفت استفاده بیش از حد سنگ های نمک می تواند پرش افکار را باعث شود؛ بدین ترتیب زمان کوتاهی را به روشن کردن آباژورها اختصاص دهید.

با توجه به اینکه تنوع آباژورهای سنگ نمک بسیار بالا می باشد کافی است قبل از خرید ملاک های مربوط به انتخاب را در ذهن خود مورد بررسی قرار دهید؛ تا در هنگام مراجعه جهت خرید زمان زیادی را صرف انتخاب نکنید؛ چرا که در این صورت می توان در زمان و انرژی خود نیز صرفه جویی های لازم را لحاظ کرد.

بازرگانی آباژور سنگ نمک با کیفیت ایرانی و خارجی

بازرگانی آباژور سنگ نمک با کیفیت ایرانی و خارجیسنگ های نمک علاوه بر اینکه دارای مصارف خوراکی می باشند می توانند جهت مصارف درمانی و طبی نیز مورد استفاده قرار گیرند؛ از این رو بسیاری از کشورها به استخراج سنگها نمک از معادن مربوطه می پردازند. ایران از جمله کشورهایی است که معادن غنی از سنگ های نمک ‌را دارا می باشد؛ از این رو بسیاری از شرکت های بازرگانی به عنوان صادر کننده آباژور سنگ نمک آباژور سنگ نمک که از جمله فرآورده های حاصل از سنگ می باشد روی کار آمده اند.

آباژور سنگ های نمک با کیفیت ایرانی و خارجی از جمله محصولاتی است که بازرگانان خاص خود را دارا می باشد؛ چرا که بسیاری از افراد با استفاده از آنها امر واردات و صادرات آباژور سنگ نمک را به انجام می رسانند. تاجران آباژورهای سنگ های نمک در واقع متناسب با نیاز بازارها و تشخیص خود به توزیع آباژور سنگ نمک می پردازند؛ تا علاوه بر افزایش تنوع این محصولات بتوانند از سودهایی نیز برخوردار شوند.

در رابطه با خواص متعدد سنگ های نمک می توان موارد زیر را نام برد:

 • درمان دردهای عضلانی
 • رفع تنبلی و سستی بدن
 • درمان اسهال
 • درمان بلغم
 • بهبود بیماری رماتیسم

سایت خرید آباژور سنگ نمک

سایت خرید آباژور سنگ نمکبسیاری معتقدند که انرژی های فراوان موجود در سنگ های نمک می  تواند دردهای عضلانی را برطرف نماید؛ چرا که بر اساس تجربه بسیاری از افراد از این طریق درمان حاصل کرده اند. بدین منظور افراد می توانند سنگ های نمک را بر روی موضع مورد نظر قرار دهند؛ و برای مدتی در زیر نور آفتاب قرار گیرند.

آباژورها از جمله فرآورده های سنگ نمک می باشند که می توان آن را در سایت های خرید اینترنتی نیز مشاهده نمود؛ چرا که بسیاری از افراد به دلیل عدم نیاز به سرمایه های کلان از این روش جهت پخش عمده آباژور سنگ نمک استفاده می نمایند. سایت های خرید اینترنتی به دلیل اینکه به اپراتور و یا نیروی انسانی جهت فروش محصولات نیازمند نمی باشد هیچ محدودیتی را در ساعات خرید ایجاد نخواهد کرد. افراد می توانند با خرید از این طریق از مشاوره های رایگان مربوط به کالای انتخابی خود  استفاده نمایند.

 بسیاری از افراد می توانند آباژورهای سنگ نمک مورد نیاز خود را از طریق سایت های خرید اینترنتی خریداری کنند؛ اما لازم است قبل از خرید در انتخاب سایت مورد نظر دقت فراوانی داشته باشند. ملاک های مربوط به سایت خرید آباژور سنگ نمک شامل موارد زیر می باشند:

 • دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک
 • برخورداری از خدمات مرجوع کردن کالا
 • برابری قیمت ها با کیفیت کالا
 • امکان ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و خریدار 

مراحل تولید آباژور سنگ نمک

مراحل تولید آباژور سنگ نمک

بسیاری از افراد به محض مطالعه خواص فراوان آباژورهای سنگ نمک به دنبال استفاده از تولیدات پیدا می کنند. از آنجا که مراحل تولید آباژور سنگ نمک ساده است و به ابزارها و تجهیزات خاصی نیازمند نمی باشد؛ بسیاری بر این باورند که ساخت آن در منزل مقرون به صرفه تر از خرید آن از بازارهای آزاد می باشد.

 البته اگر از آن دسته از افرادی هستید که به آباژورهای طرح دار با مدل های مختلف علاقه زیادی دارید بهتر است از نمونه های کارخانه تولیدی آباژور سنگ نمک استفاده نمایید.

این تولیدات با استفاده از ابزارهای خاص برش داده شده اند. با توجه به اینکه مدل ها و طرح های متعددی از آباژورهای سنگ نمک در بازار موجود است؛ می توان گفت هر کدام روش و مراحل خاصی را جهت تولید گذرانده اند. طبیعتا آن دسته از تولید کننده آباژور سنگ نمک که به دنبال رضایت و استقبال بیشتر مشتریان می باشند تلاش بیشتری جهت افزایش تنوع در طرح ها و مدل های این محصولات می نمایند

 اگر با وجود مقرون به صرفه بودن تولید این آباژورهای در منزل باز هم‌ تمایل به استفاده تولیدات کارخانه ای دارید، می توانید مراکزی را جهت خرید مورد انتخاب قرار دهید که این محصولات را با قیمت مناسب عرضه می نمایند. این موضوع سبب می شود علاوه بر داشتن خریدی مقرون، از طرح و مدل های دلخواه آباژور نیز استفاده نمایید.

انواع آباژور موجود در کشور

انواع آباژور موجود در کشور آنچه قیمت انواع آباژورهای سنگ نمک را تعیین می کند کیفیت سنگ های نمک می باشد؛  و از طرفی کیفیت این سنگ های معدنی در گرو درصد خلوص آنها می باشد. معمولا آباژورهای سنگ نمکی که از درصد خلوص بالایی برخوردار هستند گران تر از انواع دیگر می باشند.

 تولیدکنندگان بعد از خرید انواع سنگ نمک آنها را برش می دهند و ‌در طرح و مدل های متنوع تولید می نمایند؛ از این رو خریداران می توانند مطابق با سلیقه مدل انتخابی خود را از طریق مراکز پخش آباژور سنگ نمک تهیه نمایند. 

در دسته تولیداتی که از سنگ های نمک حاصل می شود می توان انواع آباژورها را مشاهده نمود؛ که از جمله مدل های موجود می توان موارد زیر را نام برد:

 • آباژورهای سنگ نمک گوی
 • آباژورهای سنگ نمک رز
 • آباژورهلی سنگ نمک کاسه
 • آباژورهای سنگ نمک هرم
 • آباژورهای سنگ نمک برش خورده
 • آباژورهلی سنگ نمک صخره ای
جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir
<

مطلب پیشنهادی

سنگ نمک تزیینی

بازار فروش سنگ نمک تزیینی

بازار فروش سنگ نمک تزیینی، سنگ نمک چراغدار آیه دار، سنگ نمک برش خورده در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09194601519