ایران نمک
سرخط خبرها
خانه / سنگ نمک خوراکی / فروش سنگ نمک خوراکی گرمسار
فروش سنگ نمک خوراکی

فروش سنگ نمک خوراکی گرمسار

فروش سنگ نمک خوراکی گرمسار کاملا کمیاب، قابلیت استفاده درمانی و خوراکی، دارای خلوص ۹۹٫۴ درصد، استخراج و فروش انحصاری از طریق مجموعه سنگ نمک هالیتو.

دلیل استفاده از سنگ نمک خوراکی

در زمان های دور که امکان تولید نمک خوراکی بدین صورت وجود نداشت سنگ نمک برای چاشنی دادن به غذاها و حتی درمان برخی از بیماری ها استفاده می‌شد.

فروش سنگ نمک خوراکی

سال های بسیاری است که سنگ نمک بعد از استخراج از معادن تصفیه می‌شود و عناصر مهم آن که دلیل مفید بودن سنگ نمک می‌باشد، حذف می‌گردد و موادی از قبیل ید به آن اضافه می‌شود.

در مرحله تصفیه نمک، عناصر حیاتی نمک حذف می‌شود و به جای آن ید اضافه می‌گردد

برخی از پزشکان تغذیه معتقدند که مصرف سنگ نمک به عنوان خوراکی مناسب نیست زیرا املاح زیادی دارد اما این مسئله در مورد همه سنگ نمک ها صادق نبوده و سنگ نمک هایی هم هستند که امکان استفاده خوراکی برای آن ها وجود دارد.

در این سنگ نمک میزان ناخالصی بسیار ناچیز است. سنگ نمک اعلاء که در ایران و از معادن گنبد نمکی تهیه می‌شود، یکی از بهترین سنگ نمک هاست که در ادامه به معرفی آن پرداخته خواهد شد.

فروش سنگ نمک خوراکی

معادن سنگ نمک در ایران

طبق آمار و ارقام به دست آمده در زمینه میزان تولیدات نمک در کشور های مختلف، ایران جزو ۲۰ کشور اول اصلی‌ترین تولیدکنندگان نمک در سراسر جهان شناخته شده است. دلیل این رتبه بندی، وجود معادن زیاد نمک در ایران است.

فروش سنگ نمک خوراکی یکی از پرفروشترین انواع سنگ نمک می‌باشد.

فروش سنگ نمک خوراکی

میزان تولید سالانه نمک در جهان

این معادن امکان استخراج سنگ نمک از آن ها وجود داشته و میزان درصد خلوص سنگ نمک های استخراجی، بسیار بالا است که خود دلیلی بر ویژگی بارز سنگ نمک باشد.
معادن گنبد نمکی که در گرمسار واقع شده است، محل اصلی تولید نمک در ایران به شمار رفته و به دلیل با کیفیت بودن سنگ نمک گرمسار و همچنین درصد خلوص بالای آن که حتی به ۹۹% هم می‌رسد، بهترین سنگ نمک خوراکی شناخته می‌شود.

سنگ نمک خوراکی گرمسار دارای خلوص بالای ۹۹ درصد می‌باشد

متاسفانه سنگ نمک گرمسار با قیمت بسیار پایینی به کشور های اروپایی فروخته می‌شود. در صورتی که همین سنگ نمک خوراکی در بازار این کشورها با قیمت بسیار زیادی خرید و فروش می‌گردد.

فواید استفاده از سنگ نمک خوراکی

می‌دانید که نمک و مصرف زیاد آن، نه تنها اضافه وزن را به همراه دارد بلکه می‌تواند سبب بالا رفتن فشار خون در افراد مصرف کننده شود. البته این مسئله تحت تاثیر میزان استفاده و درست مصرف کردن یا نکردن نمک می‌باشد.

فروش سنگ نمک خوراکی

سنگ نمک به دلیل دارا بودن عناصر مفید و مهمی همچون پتاسیم، کلسیم و منیزیم، فشار خون بالا را منجر نشده و بهتر است مورد استفاده افرادی قرار گیرد که از ناراحتی فشار خون بالا رنج می برند.
از فواید مصرف سنگ نمک خوراکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد عفونی کننده اندام های داخلی به خصوص معده
  • تقویت کننده دستگاه گوارشی
  • کمک به هضم هرچه بهتر غذا
  • رفع کمبود پتاسیم، کلسیم و منیزیم در بدن

 

فروش سنگ نمک خوراکی

قیمت سنگ نمک خوراکی گرمسار

سنگ نمک خوراکی گرمسار به دلیل کیفیت بالای آن تقاضای زیادی برای خرید دارد. تقریبا تمامی کارخانه‌های تولید نمک خوراکی از سنگ نمک گرمسار استفاده می‌کنند. قیمت سنگ نمک خوراکی گرمسار به دلیل نوسانات بازار متغیر است.

قیمت سنگ نمک خوراکی حداقل ۱۰ تن
نوع سنگ نمک درصد خلوص قیمت هر تن
سنگ نمک خوراکی ۹۸٫۵ ۱۲۰۰۰۰
سنگ نمک خوراکی ۹۹٫۴ ۱۶۰۰۰۰

فروش سنگ نمک خوراکی گرمسار

حال که از فواید و خواص سنگ نمک خوراکی گرمسار مطلع شدید، می‌توانید از روش های مختلفی برای خرید سنگ نمک اقدام کنید. فروش سنگ نمک خوراکی از طریق اینترنت یکی از ساده‌ترین و کم هزینه‌ترین روش‌هاست.

فروش سنگ نمک خوراکی

ثبت سفارش خرید سنگ نمک از سایت اینترنتی بازار سنگ نمک ایران راهی بسیار آسان برای تهیه سنگ نمک مورد نیاز است. البته تمامی سایت‌ها این امکان را در اختیار مشتریان قرار نمی‌دهند و برخی تنها به معرفی سنگ نمک گرمسار پرداخته‌اند.

آیا سنگ نمک ید دارد

سنگ نمک ماده‌ای طبیعی است که انواع مختفی از آن در طبیعت وجود دارد و نوع خالص آن که دارای خلوص بیشتر از ۹۹ درصد است قابلیت مصرف خوراکی نیز دارد.

خیلی جالب است بدانید در آزمایشات انجام گرفته مشخص شده سنگ نمک دارای ید طبیعی است و این هم از شگفتی های این ماده طبیعی است.

فروش سنگ نمک خوراکی

یکی از اطبای بنام ایرانی که در قرن دوازدهم هجری زندگی می‌کرده است به نام محمد حسین خراسانی که در زمان خود برترین جایگاه طبابت را نیز داشته و کتابهای وی تاکنون نیز تدریس می‌شود سنگ نمک سفید را بهترین نوع نمک معرفی کرده است.

نمونه ای از سنگ نمک سفید به نام سنگ نمک اعلاء در مجموعه هالیتو استخراج و عرضه می‌شود که در دنیا بینظیر است و خلوص آن از نمک تصفیه شده نیز بالاتر است.

برای خرید عمده سنگ نمک خوراکی اعلاء تماس بگیرید
۰۹۱۲۹۳۸۰۱۸۸
حسینی

سنگ نمک آشپزی

یکی از سنگ نمک های بسیار جذاب که چند سالی است استفاده از آن در دنیا مرسوم شده و در کشورمان ایران نیز در حال فراگیر شدن است استفاده از سنگ نمک برای پخت غذاهای کبابی است.

در این روش شما گوشت مورد نظر خود را بر روی تکه ای سنگ نمک مخصوص و برش خورده قرار داده و به آرامی شروع به پخت آن می‌کنید.

سنگ نمک به همان شکلی که در حال گرم شدن است مقداری از نمک خود را به غذا تزریق می‌کند و سبب می‌شود مقدار کافی نمک به گوشت وارد شده و طعم فوق العاده ای پیدا کند.

فروش سنگ نمک خوراکی

شما می‌توانید سنگ نمک آشپزی صفحه ای را به تعداد کم یا زیاد از مجموعه سنگ نمک هالیتو سفارش دهید.

آیا سنگ نمک انرژی دارد

در پاسخ به این سوال که آیا سنگ نمک انرژی دارد یا خیر؟ باید گفت بله

چرا که چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ عملی اثبات شده سنگ نمک علاوه بر اینکه توانایی جذب انرژی های منفی اطراف خود و همچنین جذب آلودگی‌های محیطی را دارد این توان را دارد که انرژی خود را به اطراف پخش کند.

فروش سنگ نمک خوراکی

البته یک نکته را باید مد نظر داشته باشید سنگ نمک برای اینکه بتواند انرژی خود را در فضا پخش کند می‌بایست در برابر منبع نورانی قرار گیرد و پس از حرارت دیدن، یون منفی موجود در سنگ نمک آزاد می‌شود.

همچنین برای اینکه از خواص گفته شده بهره ببرید باید حتما از سنگ نمک درمانی استفاده کنید در غیر این صورت فایده چندانی نصیب شما نخواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در باره سنگ نمک درمانی این صفحه را ببینید
جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir
<

مطلب پیشنهادی

قیمت نمک تصفیه شده

قیمت نمک تصفیه شده یددار و بدون ید تبلور مجدد و شستشو

جدول قیمت نمک تصفیه شده یددار و بدون ید نوع نمک وزن(کیلوگرم) قیمت هر تن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09194601519