ایران نمک
سرخط خبرها
خانه / سنگ نمک دام / فروش سنگ نمک برای دام

فروش سنگ نمک برای دام

فروش سنگ نمک برای دام با قیمت بسیار ارزان و استثنایی با ۳ قیمت متفاوت در مجموعه سنگ نمک حسینی موجود می‌باشد.

مجموعه سنگ نمک حسینی (سنگ نمک هالیتو) تخصصی تیرین مجموعه فروش سنگ نمک دام است که سنگ نمک را به صورت دست چین شده و دقیقا منطبق با سفارش مشتری ارسال می‌نماید.

سنگ نمک برای گاو

مجموعه ما فروش بهترین نوع سنگ نمک برای دام را در سرلوحه کار خود قرار داده است. یکی از موارد فروش سنگ نمک برای گاو است که دقیقا منطبق با نیاز دامداران کشور است.

مجموعه سنگ نمک حسینی روزانه سفارشات زیادی را از سراسر کشور جهت خرید سنگ نمک دام دریافت می‌نماید. باید توجه کرد که انتخاب سنگ نمک مناسب برای دام کمک زیادی به رشد دام خواهد نمود.

سنگ نمک برای دام

خواص سنگ نمک برای گاو

اصولا گاو به دلیل جثته سنگینی که دارد همواره باید استخوان بندی مستحکمی داشته باشد در غیر این صورت به ضعف عضلانی دچار شده و قوای حرکتی خود را از دست می‌دهد.

بر اساس مطالعات انجام شده سریعترین موردی که به ضعف عضلانی گاو منجر می‌شود کمبود نمک در جیره غذایی حیوان است که بهترین گزینه برای رفع این موضوع استفاده از سنگ نمک در آخور دام می‌باشد.

سنگ نمک برای دام

علاوه بر موضوع قوای جسمانی، گاوی عادتی دارد که تمام اشیاء دور و بر و خود را لیس بزند که خارش زبانش را برطرف نماید و اگر سنگ نمک برای لیس زدن در اختیار نداشته باشد به طور غیر ارادی چوب، تخته، سنگ، دیوار و هر شیئی را که بیابد لیس خواهد زد.

علت سنگ نمک خوردن گاو برای رفع خارش زبان است

همین امر موجب زخم شدن زبان گاو می‌گردد و عملیات بلع و خوردن را با مشکل مواجه می‌سازد که این امر نیز مجددا به ضعیف شدن حیوان منجر خواهد شد لذا گاوداری ها باید توجه داشته باشند برای پیشگیری از این دو مورد اساسی، حتما از سنگ نمک درجیره غذایی گاو استفاده نمایند.

سنگ نمک برای دام

نمک دام یا سنگ نمک دام کدام بهتر است؟

طبق توضیحاتی که در بالا گفته شد باید متوجه شده باشید که سنگ نمک مزایای بیشتری نسبت به نمک در جیره غذایی دام دارد لذا اگر قصد دارید گاوداری شما همواره پر سود باشد و شیر و گوشت فراوان تری نصیب شما بشود سعی نمایید بیشتر از سنگ نمک استفاده کنید.

سنگ نمک برای دام

حتی در کشورهای اروپایی نیز برای تغذیه احشام از سنگ نمک استفاده می‌کنند و نمک خوراک دام کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مسمومیت با نمک در دام

تاکنون گاوداری های زیادی ضمن تماس با مجموعه این سوال را مطرح کرده‌اند که آیا سنگ نمک موجب مسمویت دام خواهد شد؟

در پاسخ باید گفت که سنگ نمک به هیچ وجه موجب مسمویت دام نمی‌شود اما شما در خرید سنگ نمک دام یک نکته بسیار اساسی را رعایت نمایید.

هیچگاه از سنگ نمک قرمز یا سنگ نمک با رگه قرمز استفاده نکنید

چیزی که موجب می‌شود دام به مسمویت دچار شود استفاده بیش از حد از آهن است چرا که جیره غذایی اعلامی از سوی کارشناسان بهداشت، همه ویتامینها را دارد.

لذا شما اگر از سنگ نمکی که آهن داشته باشد استفاده نمایید و در استفاده از آن نیز زیاده روی کنید احتمال مسمویت دام وجود دارد.

سنگ نمک برای دام

برای اینکه بدانید کدام سنگ نمک ها آهن دارد آن سنگ نمک هایی که رنگ قرمز و یا رگه های قرمز رنگ دارد در خود مقادیری آهن دارند.

قیمت سنگ نمک دامی

در مجموعه سنگ نمک حسینی، سنگ نمک برای دام در سه گروه مختلف عرضه می‌شود که شما دامداران محترم بنا بر سلیقه خود هر کدام را که مدنظرتان باشد خریداری نمایید.

سنگ نمک سیاه یا تیره: این سنگ نمک قیمت بسیار مناسبی دارد و بیشترین مصرف آن برای خوراک دام است و بالاترین حجم فروش جهت دام را همین سنگ نمک دارد.

سنگ نمک سیاه در مجموعه ما برای حداقل سفارش ۱۰ تن به بالا با قیمت تنی ۶۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

سنگ نمک برای دام

سنگ نمک سفید رگه دار: این سنگ نمک خلوص بالایی داشته و جالب است بدانید در بازار به عنوان سنگ نمک درجه یک به فروش می‌رسد ولی این سنگ نمک در مجموعه سنگ نمک حسینی سنگ نمک درجه دو محسوب می‌شود.

سنگ نمک سفید رگه دار برای حداقل سفارش ۱۰ تن به بالا تنی ۸۵ هزار تومان است.

سنگ نمک برای دام

سنگ نمک سفید درجه یک: این سنگ نمک درصد خلوص بالایی دارد و به صورت یک دست کاملا سفید است ضمن اینکه میزان منیزیم این سنگ نمک نزدیک به صفر است.

سنگ نمک سفید درجه یک برای حداقل سفارش ۱۰ تن به بالا تنی ۱۱۵ هزار تومان است.

سنگ نمک برای دام

نحوه خرید سنگ نمک برای دام

برای خرید سنگ نمک دام کافی است از طریق شماره ذیل با ما ارتباط برقرار نمایید. سفارش شما در سریع ترین زمان ممکن ارسال خواهد شد.

سنگ نمک برای دام

تمامی سنگ نمکهای دامی ما مخصوص استفاده دام می‌باشد ضمن اینگه تمامی سنگ نمک ها به صورت دست چین شده برای شما ارسال خواهد شد.

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir
<

مطلب پیشنهادی

نمک دامی

فروش عمده نمک دامی

فروش عمده نمک دامی، نمک دامی پودری و شکری با بسته بندی ۲۵ کیلویی، سنگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09194601519