ایران نمک
سرخط خبرها
خانه / سنگ نمک برش خورده / آجر نمک / فروش آجر نمک | تولید کاملا منحصر به فرد

فروش آجر نمک | تولید کاملا منحصر به فرد

آجر نمک در ابعاد دلخواه و کاملا منحصر به فرد تولید و عرضه می‌گردد. تمامی آجر نمک ها کاملا یک دست می‌باشند. بیشتر نمایندگی ها و یا فروشگاه های عرضه کننده این محصول  مجموعه سنگ نمک آجری و یا تخته ای را به صورت تکی و عمده به مشتریان و خریداران در بازار عرضه می‌کنند. برای خرید عمده و اطلاع از قیمت می‌توان به نمایندگی های فروش آن مراجعه و یا به صورت اینترنتی می توان به فروشگاه های آن در فضای وب رفته و از قیمت فروش آن اطلاع کسب کرد. این محصولات در ابعاد مختلف هر کدام دارای قیمتی مشخص هستند که برای اطلاع خریداران قیمت آجر نمک جهت خرید خرده در بیشتر سایت ها درج شده است. نمک یک کانی پر مصرف است که به صورت طبیعی وجود دارد و در آب حل می شود و از مهمترین املاحی است که در خوراک روزانه انسان ها به کار می رود البته به تازگی کاربرد های دیگری نیز برای این ماده معدنی در عرصه صنعت اضافه شده آن هم عبارت است از آجر نمک ، اتاق نمک و … .  اما دو روش استخراج آن ، یعنی به دست آوردن آن از معادن نمک و دیگری استحصال آن از آب دریا و یا دریاچه های نمک بیشترین کاربرد را دارد البته باید متذکر شد که بیشترین مقدار تولید نمک از معادن سنگ نمک صورت می گیرد.تولید این ماده معدنی کاملا منحصر به فرد است نمک یک کانی پر مصرف است که به صورت طبیعی وجود دارد و در آب حل می شود و از مهمترین املاحی است که در خوراک روزانه انسان ها به کار می رود نمک را می توان به چند روش تهیه کرد سپس نمک به دست آمده با نشاسته گرفته شده از جلبک در آب شور ترکیب شده و آجری ساخته می‌شود که بسیار فشرده‌تر از زمین است و می‌تواند برای ساخت بناهای زیبا در مناطق خشک مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین از آب شیرین حاصل شده نیز می‌توان برای پرورش گیاهان استفاده کرد.

فروش آجر نمک | تولید کاملا منحصر به فرد

آجر نمک چیست؟

آجر نمک چیست؟آجر نمک در اصل همان سنگ نمک برش خورده است. سنگ نمک وقتی به شکل مستطیل برش می‌خورد شکلی مانند آجر پیدا می‌کند به همین جهت به آن آجر نمک گفته می شود که در ابعاد استاندارد تولید می‌شود. انتخاب نوع سنگ نمک برای برش بسیار مهم است. اگر سنگ نمک نامناسبی برای برش و ساخت آجر نمکی در نظر گرفته شود علاوه بر اینکه نتیجه نهایی کار نامناسب خواهد بود دوام چندانی نیز نخواهد داشت. آجر نمک چیست ؟

در تعریفی دیگر چنین می توان از این محصول یاد کرد ؛ برخی از سنگ نمک ها دارای چگالی بالاتر و استحکام بیشتری به نسبت سایر سنگ‌ نمک ها هستند، که همین امر موجب می‌شود امکان برش زدن آنها وجود داشته باشد، پس از انتخاب سنگ نمک مناسب برش به اندازه تعیین شده درون سنگ نمک برش داده می‌شود و تکه‌ای از سنگ نمک دقیقاً شبیه به آجر به دست می آید، که به آن آجر نمک یا آجر نمکی معروف گفته مشود .

طرز تهیه آجر نمک

طرز تهیه آجر نمکطرز تهیه آجر نمک به این صورت است که ابتدا، نمک مناسب را انتخاب نمود. پس از آن با توجه به سفارش مشتری و رنگ مورد نظر، طبق ابعاد استاندارد، سنگ نمک را برش داد. کیفیت سنگ نمک و رنگ سنگ نمک و نوع برش آن در قیمت‌گذاری تاثیر مستقیم دارد.کیفیت سنگ نمک و رنگ آن و نوع برش در قیمت نهایی آجرهای نمک تاثیر مستقیم داردبرای اینکه آجر نمکی تحویلی به مشتری شکل و فرم مشخصی داشته باشد برای آن ابعاد استانداردی تعریف شده که به قرار ذیل است:نکته: در خصوص ضخامت آجر نمکی مطلبی که باید مد نظر داشت مبحث نورپردازی است. از آنجا که برای استفاده بیشتر از خواص سنگ نمک، پشت آجرهای نمک را نورپردازی می‌کنند، هر چه ضخامت آجر نمکی بیشتر باشد انتقال نور به درستی صورت نمی‌گیرد و کار نهایی جلوه‌ای نخواهد داشت.

کاربرد آجر نمک

کاربرد آجر نمک بی نظیری است. در کشورهای اروپایی ده‌ها سال است که رو به استفاده از این موهبت الهی آورده‌اند. برای اینکه بتوان از خواص بی نظیر سنگ نمک مانند پاکسازی محیط از آلودگی، بهداشت روان، سالم سازی تنفس، دور کردن انرژی‌های منفی (چشم زخم و چشم نظر) استفاده کرد ساخت دیواره‌های نمکی پیشنهاد شده است.دیواره‌های نمکی علاوه بر زیبایی چشم نوازی که دارند و محیط را بسیار جذاب می‌کنند فضای اطراف خود را نیز سالم می‌نمایند.استفاده از دیوار نمکی سبب انتشار یون منفی در فضای اطراف و بهبود سلامت روان و تنفس بهتر خواهد شد

کجا از آجر نمک استفاده می‌شود

کجا از آجر نمک استفاده می‌شوداگر دقت کرده باشید در بسیاری از مراکز و منازل جهت زیبایی از دیواره‌های سنگ آنتیک استفاده می‌شود. اما نکته‌ای که وجود دارد سنگ آنتیک فقط محیط شما را زیباتر می‌کند و خاصیت دیگری ندارد. دیواره‌های نمکی ساخته شده از آجر نمک علاوه بر زیبایی، سلامتی را نیز وارد محیط شما می‌کند.
این دیواره‌ها را در بسیاری از مکانها اعم از هتل ها، رستوران ها، مراکز تفریحی، محیط کار، منازل، کلاس های یوگا و انرژی درمانی می‌توان ساخت. سنگ نمک علاوه بر زیبایی وارد هر محیطی که شود خواص بی نظیر خود را نیز به همراه می‌آورد.به طور کلی کجا از آجر نمک استفاده می‌شود:

 1. ساخت دیوار نمک
 2.  ساخت اتاق نمک
 3.  استفاده برای اقلام تبلیغاتی و کار های دکوری
 4.  استفاده برای پخت و پز

 در این میان بیشترین استفاده و کاربرد آجر نمک برای ساخت دیوار نمک و ساخت اتاق نمک است خصوصاً در چند سال اخیر بر شدت این امر با توجه به پیشرفت تکنولوژی نیز افزوده شده است.

چسب آجر نمک

برای ساخت دیوار نمک و اتصال آجرهای نمک به یکدیگر باید از چسب مخصوص استفاده شود. از آنجا که کار نصب دیوارهای نمکی را استادکاران سنگ آنتیک انجام می‌دهند معمولا از همان چسب آنتیک برای این منظور استفاده می‌کنند که متاسفانه پس از مدتی آجرهای نمک از همدیگر جدا می‌شوند و می‌افتند.

برای اینکه دیوار نمکی شما هیچ گاه به مشکل نخورد، الزاما باید از چسب مخصوص آجر نمک استفاده شود. مجموعه ما چسب آجر نمک را پس از سال ها تحقیق با فرمولی خاص تهیه کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

برای ساخت دیوار نمک و چسباندن آجرهای نمک حتما باید از چسب مخصوص این کار استفاده شود.

نکته بسیار مهم در خصوص آجر نمک

نکته بسیار مهم در خصوص آجر نمک  که همواره باید مد نظر داشت گونیا بودن آجرهای نمک است. ممکن است شما آجر نمکی با قیمتی بسیار پایین تر از عرف بازار خرید کنید اما پس از دریافت سفارش متوجه خواهید شد که آجر نمکی گونیا نیست و اضلاع آن نامتوازن است. با این آجر نمک طبیعت نمی‌توان دیوار نمکی ساخت و هزینه صورت گرفته دور ریخته خواهد شد.

لطفا در هنگام استعلام قیمت، همواره گونیا بودن آجر نمک را مد نظر داشته باشید تا نیاز به هزینه مجدد نباشد.

تولید آجر نمک مستقیما در مجموعه ما صورت گرفته و به دست مصرف کننده می‌رسد.

خرید آجر نمک دست دوم

خرید آجر نمک دست دوم  با توجه به گران بودن آجر نمک های تولیدی در کارخانجات و یا تولیدی ها برای صرفه در این امر می‌توان از آجر نمک های دست دوم نیز برای کارهای خود استفاده نمود. هدف از خرید در نمک دست دوم صرفه جویی در هزینه ها است تا کارفرمایی که قصد کار با این محصول را دارد از قیمت کم و مناسبی برای خود بهره برده باشد. برای این کار می توان به بازارها و یا فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده جوهر نمک دست دوم مراجعه و از قیمت آن با خبر شد. بیشترین کاربرد آجر نمک دست دوم در کشورهای حاشیه خلیج فارس است که برای این نوع معماری ها بسیار مناسب است زیرا  دسترسی نامحدودی به آب شور دارند، برای همین شرکت های زیادی در این منطقه اقدام به فروش این محصول به خریداران می کنند.

فهرست موارد استفاده از آجر نمک

فهرست موارد استفاده از آجر نمکبا توجه به مطالب بیان شده فهمیدیم که موارد استفاده از اجر نمک بسیار زیاد بوده است. برای درک بهتر این موضوع باید چنین آن را نوشت : سنگ نمک دارای خواص بسیار بی نظیری است در کشورهای اروپایی دهها سال است که رو به استفاده از این موهبت الهی آوردند برای اینکه بتوان از خواص بی نظیر آجر و سنگ نمک مانند پاکسازی محیط از آلودگی بهداشت روان سالم سازی تنفس دور کردن انرژی های منفی استفاده کرد ساخت دیوارهای نمکی پشنهاد می‌شود دیوارهای نمکی علاوه بر زیبایی چشم نوازی که دارند و محیط بسیار جذاب می کند فضای اطراف خود را نیز سالم می نمایند. اگر دقت کرده باشید در بسیاری از مراکز و منازل جهت زیبایی از دیواره های سنگ آنتیک استفاده می شود اما نکته‌ای که وجود دارد سنگ آنتیک فقط محیط شما را زیباتر می‌کند و خاصیت دیگری ندارد دیوارهای نمکی ساخته شده از آجر نمک علاوه بر زیبایی سلامتی را نیز وارد محیط شما می کنند این دیوارها را در بسیاری از مکان‌های اعم از هتل ها و رستوران ها و مراکز تفریحی و محیط کار و همچنین منازل و کلاس های یوگا و انرژی درمانی می توان استفاده کرد.

کشور های تولید کننده آجر نمک

کشور های تولید کننده آجر نمککشور ایران  یکی از مهمترین تولید کننده آجر از سنگ نمک می باشد . تولید آجر از سنگ نمک به این منظور صورت می گیرد که برای پوشش دیوارها و یا کف اتاق های نمک ( در صورت درخواست مشتری می توان سقف را نیز با آجر نمک پوشش داد ) به این منظور می توان از آجرهای نمکی به ضخامت ۲ الی ۵ سانتیمتر بهره برد . و برای تهیه آجرهای نمک کارشناسان کشورمان با سالها آزمایش و زحمت فراوان آن را از بهترین معادن که بالاترین کیفیت و خلوص را دارد تهیه کرده و پس از حمل به کارگاه شرکت ، به کمک دستگاه های برش مخصوص و کارگران مجرب اقدام به تولید آجر نمک با کیفیت بالا می نماید ، و پس از تولید آجر نمک ، پولیش و ساب آجر نمک انجام می شود . و در آخر کار آجرهای سنگ نمک را بسته بندی نموده و بر روی پالت چیده و به مشتری تحویل می دهند

اما بهتر است بدانید در بسیاری از کشورها بخاطر محدود بودن معادن سنگ نمک و یا دور بودن مراکز تولید آجر نمک از معادن سنگ نمک ، آجرهای نمک تولید شده منحصر به یک یا دو رنگ می باشد . ولی در کشور عزیزمان ایران ، شرکت های صنعتی نمک پیشرو در این زمینه بوده و به دلیل دسترسی به معادن سنگ نمک با رنگ های مختلف این مشکل را حل نموده و برای مصرف کنندگان عزیز و یا همکاران محترم انواع آجرهای نمک را با رنگ های مختلف طبیعی و با بهترین کیفیت را تولید نموده و در اختیار آنان قرار می دهد. همچنین صادرات این محصول به کشورهای دیگر یکی از کارهای مهم در این زمینه بوده است.

تهیه آجر نمک با نازلترین قیمت

تهیه آجر نمک با نازلترین قیمت با توجه به این که کشور ایران  یکی از مهمترین تولید کنندگان این محصول در منطقه می باشد برای همین خریداران زیادی چه در داخل کشور و یا از خارج کشور سعی در تهیه آجر نمک با نازل ترین قیمت از معادن و یا شرکت های تولیدی آجر نمک کشورمان هستند . تولید آجر از سنگ نمک همان طوری که در بالا نیز اشاره شد به این منظور پوشش دیوارها و یا کف اتاق های نمک صورت می گیرد به این منظور می توان با مراجعه سایت های اینترنتی قیمت های ارائه شده توسط شرکت ها را بررسی و نازل ترین قیمت را انتخاب نمود. و برای تهیه آجرهای نمک از بهترین معادن از مراکز تولید آجر نمک از معادن سنگ نمک ، آجرهای در کشور عزیزمان ایران ، می توان به شرکت هایی مانند شرکت صنعتی سنگ های نمک  استفاده نمود.

فروش فله آجر نمک

فروش فله آجر نمکبه طور میانگین زمانی که محصولات صنعتی و ساختمانی مانند آجر نمک و یا سایر محصولات  به دست مشتری برسد .هفت  واسط در این میان وجود دارد که اگر برای هر واسط پانزده درصد سود در نظر گرفته شود .محصولی که به دست مشتری نهایی می رسد بیش از دو برابر قیمت واقعی را خواهد داشت. که این مبلغ می تواند ببین صنعتگران و مشتری نهایی سرشکن شود. و مشتری آجر نمک را با قیمت پایین تری خریداری نماید و صنعتگر نیز سود بیشتری را کسب نماید. و برای اینکار نیاز هست که عرضه مستقیم و فروش عمده و فله ی را توسعه دهیم.برای خرید و فروش  فله  آجر نمک میتوان به تولیدی یا شرکت و یا معادن تولید آجر نمک مراجعه و آن را به  به صورت فله ای خریداری نمود، تا هم در هزینه ها و هم در زمان از صرفه جویی خوبی برخوردار شد.

در تمامی کشورهای پیشرفته نیز تجارت الکترونیک به کمک صنعتگران آمده تا بتوانند محصولات خود نظیر آجرسنگ را به صورت مستقیم و فله ای و بی واسطه سفارش نمایند.سفارش فله ای آجر نمک از مبدا می تواند هم نیاز خریدار و هم نیازاز تولید کننده را برطرف نماید .برای سفارش فله ای آجر نمک می توانید به فروشگاه های اینترنتی و یا بازارهای خرید و فروش این محصول در شهرا مراجعه کرد. البته شکی نیست که دلال و واسطه هم در این بازار نقش دارد.اما مشکل جایی اتفاق می افتد که برخی از این واسطه ها در این زنجیره هیچ ارزش افزوده ای خلق نمی کنند. و تنها باعث افزایش قیمت ها می شوند.با توجه به خواص و کاربرد زیاد آجر نمک و مزایا این محصول مرکز فروش و همچنین فروشنده آن در ایران زیاد می باشند.

عرضه بدون وسطه انواع نمک

عرضه بدون وسطه انواع نمکشرکت ها و تولیدی های زیادی در کشور وجود دارد که اقدام به عرضه بدون وسطه انوع نمک با کیفیت و تامین کننده محصولات مختلف صنعتی هستند، مهارت های گسترده و تجربه طولانی این تولیدی ها در صنعت، در زمینه های مختلف این شرکت ها را قادر به پاسخگویی به نیاز مشتری می کند.

عرضه بدون واسطه مزیت های زیادی دارد که عبارت است از:

با کمک خدمات و شبکه های ارتباطی هر شرکت می تواند تحویل به موقع و قیمت مناسب را بدست آورد. بدین معنا که :

محصولات تولیدی به طور مستقیم از تولید کننده به عرضه کننده بدون واسطه انجام میشود.

عمده فروش محصولات خود را ذخیره می کند و این چیزی است که حذف می شود ، ما کالاها را ذخیره نمی کنیم، بلکه به طور مستقیم به شما عرضه می کنیم.

توزیع کننده آجر نمک در سراسر کشور

توزیع کننده آجر نمک در سراسر کشوراین روز ها با توجه به پیشرفت تکنولوژی و اسفاده از فضای وب توزیع کننده آجر نمک در سراسر کشور به صورت اینترنتی انجام می شود، تا ایران هم از این غافله دور نمانده باشد . از سویی دیگر  این محور خرید برای این محصول  می تواند از بهترین و کاربردی ترین محور های خرید عمده آن  باشد. چرا که عدم حضور واسطه در این محور موجب می شود تا بتوان شاهد بهترین نوع از آجر نمک بود.

از سویی دیگر میزان کیفیت و مرغوبیت یک محصول بر قیمت خرید نهایی آن در مرکز خرید اینترنتی تاثیر گذار است. نمایندگی توزیع کلیه شرایطی را که  برای خریداران عمده در سراسر بازار های داخلی و خارجی نیاز است برای مشتری فراهم نموده است. با توجه به محبوبیت آجر نمک در کشور و جهان فروشندگان زیادی در درون بازار داخلی به توزیع و پخش آجر نمک در سراسر کشور نموده اند تا مشتریان در هر نقاطی از این کشور که هستند بتوانند دسترسی و خریدی آسان داشته باشند.

شرکت صادراتی آجر نمک در تهران

شرکت صادراتی آجر نمک در تهرانبا توجه به این که کشور ایران از بزرگترین  تولید کننده آجر نمک در دنیا شناخته می شود ، به خاطر این امر  فروشندگان و شرکت صادراتی آجر نمک در تهران زیاد بوده و در این شهر اقدام به خدمات رسانی به مشتریان خارجی و داخلی می کنند، و به عرضه مستقیم آجر نمک به سراسر کشور و دنیا مشغول هستند .خریداران زیادی هم که نیاز به آجرنمک مرغوب و با کیفیت هستند سعی می کنند به صورت مستقیم آن را خریداری نمایند تا هم در زمان و هم در قیمت از هزینه کمتی برخوردار باشند. خریداران سعی کنند در هر شرایطی آجر نمک را به شکل عمده خریداری نمایند. این نوع خرید مزیت های بیشتری برای خریداران فراهم میکند و به صرفه تر است. خرید آجر نمک هم مانند تمام مواد دیگر اگر به شکل عمده خریداری شود، قیمت بسیار کم تری خواهد داشت.

نماینده فروش آجر نمک در شهرستان ها

نماینده فروش آجر نمک در شهرستان هابرای اینکه آجر نمک محصولی تازه وآرد در بین محصولات ساختمانی و معدنی به بازار است سوء استفاده افراد سود جو از عدم آگهی مردم و نصب آجر نمک و اطاق نمک غیر حرفه ای بدون گارانتی در بین خریداران زیاد است ، برای همین نیاز به  نمایندگی های فروش آجر نمک در شهرستان ها آن هم معتبر نیاز جدی این روزهای بازار آجر نمک است.البته با ورود فروشگاه های اینترنتی به دنیای کسب و کار امروزه ما کارها آسان تر از قبل شده است .با کمی  جستجو در این فضا می توان با نمایندگی های آجر نمک در سراسر شهرا آشنا شد .

نمک با کیفیت را از چه مکان هایی باید خریداری کرد؟

نمک با کیفیت را از چه مکان هایی باید خریداری کرد؟با توجه به گسترش علم و تکنولوژی درست کردن نمک در کشور مان تعداد زیادی نمایندگی  در شهرهای مهم از جمله  تهران، اصفهان، تبریز و دیگر شهرها وجود دارند که آجر نمک با کیفیت را برای مشتریان عرض می کنند. همچنین برای راحتی خرید می توانید به فضا های وب که به تازگی راه به کسب و کار ما پیدا کرده‌اند سری زده تا این محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و قیمت خریداری نمایید. نمک با کیفیت را از چه مکان هایی باید خریداری کرد این سوال بسیاری از خریدار آن است که می پرسند برای پاسخ به این پرسش می توان گفت فقط از نمایندگی های مجاز می توان آن را خریداری کرد.

مرکز پخش آجر نمک در مشهد

مرکز پخش آجر نمک در مشهدمراکز مهم و مشهوری در شهر مشهد وجود دارند که محصولاتی با عنوان های اتاق نمک با کیفیت، آجر نمک ارزان،و اتاق نمک صادراتی به کشورهای همسایه ، و تجارت اتاق نمک نیز پرداخته است. مرکز پخش آجر نمک در مشهد همه روزه به ارائه قیمت عمده آجر نمک پرداخته تا مشتریان خود را از آن آگاه نماید.کارخانه ای  تولیدی آجر نمک زیادی در این شهر حضور دارند و به عنوان مرکز خرید آجر نمک شهر مشهد نیز شناخته می شوند.

صادرات اتاق نمک از این شهر به کشورهای همسایه نیز از رونق خوبی برخوردار است و خریدار آجر نمک این شهر توسط شرکت توزیع آجر نمک کشورهای دیگر چندی است روی غلطک افتاده و طرفداران بیشتری را به خود جلب کرده است.

سهم آجر نمک در بازار اروپا

سهم آجر نمک در بازار اروپا با توجه به موقعیت و معادنی که در ایران وجود دارد شرکت ها و تولیدی ها و کارخانجات زیادی مشغول به فعالیت در زمینه آجر نمک هستند. بیشترین محصولات تولیدی این کارخانجات به دلیل کیفیت بالا به کشورهایی مانند حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی و حتی آمریکا نیز صادر می گردد. انتظار می رود با توجه به گسترش بازارهای خارجی این صنعت در ایران، در سال های آتی به اوج خود رسیده باشد. با توجه به مطالبی که بیان شد عناوین مانند:

 • خواص آجر نمک
 • کارخانه تولیدی آجر نمک
 • تخفیف خرید آجر نمک
 • مزایای آجر نمک
 • فروشگاه اینترنتی آجر نمک
 • خرید اینترنتی آجر نمک
 • ارزانترین آجر نمک . در این زمینه از اهمیت خوبی برخوردار است .
 • جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
  مدیر فروش: حسینی
  راه های ارتباطی:
  شماره موبايل: 09194601519
  سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
  شماره فکس: 02143852831
  کانال تلگرام: namaksaraa@
  صفحه اینستاگرام: namaksaraa
  یست الکترونیکی: info@halito.ir
  <

  مطلب پیشنهادی

  سنگ نمک برش خورده

  فروش سنگ نمک برش خورده اصفهان

  فروش سنگ نمک برش خورده اصفهان، بزرگترین مرکز تولید سنگ نمک برش خورده و سنگ …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  09194601519