ایران نمک
سرخط خبرها
خانه / سنگ نمک نارنجی / بزرگترین مرکز تولید و صادرات نمک نارنجی
نمک نارنجی

بزرگترین مرکز تولید و صادرات نمک نارنجی

بزرگترین مرکز تولید و صادرات نمک نارنجی، امکان ارسال سنگ نمک به صورت فله، نمک نارنجی در کیسه های کوچک ۲۰ و ۲۵ کیلویی، تحویل لب مرز، ارائه تمامی مجوزهای مربوط به صادرات به عراق، ترکیه، هند.

خواص نمک نارنجی

نمک نارنجی نوعی دیگر از رنگ های مختلف سنگ نمک می باشد. این نمک دارای خواص زیادی است و به عنوان خوراکی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

رنگ نارنجی سبب ایجاد آرامش می شود. به همین دلیل استفاده از وسایل تزیینی که با نمک نارنجی ساخته شده باشند، می توانند این آرامش را دو چندان کنند.

این نمک می تواند به خوبی هوا را تصفیه کند و مشکلات ریوی را کاهش دهد همچنین نمک های نارنجی می توانند یون های منفی از خود ساطع کند تا امواج مضر وسایل الکترونیکی از بین بروند.

نمک نارنجی دارای مقدار زیادی آهن است، به همین دلیل علاوه بر ساخت وسایل تزیینی از آن به عنوان یک منبع خوراکی استفاده می شود.

این نمک می تواند کم خونی را از بین ببرد و روند خونسازی بدن را افزایش دهد. افراد زیادی از این نمک به عنوان چاشنی غذاهای مختلف خود استفاده می کنند.

این نوع نمک رنگی می تواند سبب آرامش و بهبود کیفیت خواب شود و به از بین رفتن استرس های روانی کمک کند.

نمک نارنجی

تفاوت نمک نارنجی و قرمز

نمک قرمز نوعی دیگر از نمک های رنگی می باشد که علاوه بر شباهت های زیادی که با نمک نارنجی دارد، دارای تفاوت های اندکی نیز می باشد.

این دو نمک رنگی هر دو دارای مقدار زیادی آهن می باشند، با این تفاوت که آهن موجود در نمک قرمز بیشتر می باشد.

نمک قرمز بیشتر به عنوان خوراکی و چاشنی مورد استفاده قرار می گیرد. اما سنگ نمک های نارنجی برای ساخت وسایل تزیینی نیز مورد استفاده قرار می گیرند تا از خواص درمانی آن همگان بهره مند شوند.

گفتنی است که مزه نمک قرمز، کمی تند تر از نمک های نارنجی می باشد

رنگ نارنجی نمک سبب ایجاد آرامش و رنگ قرمز نمک سبب ایجاد هیجان می شود. به همین دلیل تاثیر ذهنی لامپ ها و آباژورهایی که با این رنگ ها ساخته می شوند، متفاوت می باشد.

نمک نارنجی

صادرات نمک نارنجی

نمک نارنجی یکی از پرطرفدارترین نمک های صادراتی به کشورهای مختلفی مانند چین، هندوستان، روسیه و دیگر کشورهای اروپایی می باشد همچنین میزان صادرات این نمک نسبت به نمک قرمز، صورتی و سفید بیشتر می باشد.

ایران بعد از کشور پاکستان دارای بیشترین معادن نمک های رنگی و به خصوص رنگ نارنجی می باشد. گفتنی است که بیشتر معادن نمک های نارنجی ایران در استان سمنان واقع هستند.

نمک نارنجی

به دلیل قیمت و کیفیت مناسب نمک های نارنجی ایران، صادرات این نمک به کشورهای مختلف بسیار خوب می باشد.

کارخانه های تولید کننده ایران تمامی ناخالصی های موجود در نمک نارنجی را از بین می برند و آن را با کیفیت بسیار مناسبی صادر می کنند.

منبع: بازار سنگ نمک ایران

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: حسینی
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09194601519
سامانه پيامکي دریافت پیشنهادات و انتقادات : 50001040456019
شماره فکس: 02143852831
کانال تلگرام: namaksaraa@
صفحه اینستاگرام: namaksaraa
یست الکترونیکی: info@halito.ir
<

مطلب پیشنهادی

نمک نارنجی

تولید کننده عمده نمک نارنجی با دانه بندی مختلف

تولید کننده عمده نمک نارنجی با دانه بندی مختلف، معدن نمک نارنجی، خرید سنگ نمک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09194601519